Stolar axet

474797

STOLAR, gustaviansk stil, modell axet, 3+1 st, snarlika, 1900-talets mitt, stoppade textilklädda sitsar, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, skador, lagningar

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar axet

Budhistorik (1 bud)

3382441
2017-07-20 15:34:15

2017-07-20 kl 17:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.