Stolar 1 par gustavianska

474795

STOLAR, gustaviansk stil, modell axet, 4 st, tidigt 1900-tal, stoppade textilklädda sitsar, skuren dekor, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar 1 par gustavianska

Budhistorik (3 bud)

3382223
1 600
3380659
3380658

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.