Frans Wiilhelm Odelmark

474783

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Haremsscen, signerad F W Odelmark, akvarell, ca 54x33 cm

Konst, Äldre måleri

Frans Wiilhelm Odelmark

Budhistorik (6 bud)
3378301
3378298
3377542
700
3377170
650
3375004
600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.