Tevagn med löstagbar bricka sommar

474778

TEVAGN, 1900-talets senare del, fanerad i mahogny och bok, löstagbar brickdel med världskarta, höjd ca 71, 89x48 cm

Möbler, Övriga möbler, Specialauktion

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
3382244
650
3382228
600
3377730
550
3382226
500
3377730
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer