Tevagn med löstagbar bricka sommar

474778

TEVAGN, 1900-talets senare del, fanerad i mahogny och bok, löstagbar brickdel med världskarta, höjd ca 71, 89x48 cm

Möbler, Övriga möbler, Specialauktion

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
3382244
650
3382228
600
3377730
550
3382226
500
3377730
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.