Hugo Matzenauer oljemålning

474775

HUGO MATZENAUER (född 1947 USA): Nybyggare i amerikanska öknen, signerad, olja på pannå, ca 51x66 cm

Hugo Matzenauer oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3382314
450
3382252
3381466
3375744

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.