Biblioteksur 1900-tal Tyskland

474773

BIBLIOTEKSUR, 1900-talets andra hälft, Tyskland, månfas, slagverk, fodral i mörkbetsat trä, dekorelement i mässing, ankargång, höjd ca 40 cm

Går ej, SAV garanterar ej för funktionen

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Monter 13

Budhistorik (6 bud)
3379147
600
3376571
550
3376571
500
3376485
450
3374286

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer