Spegel nyrokoko

474771

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserat pastellage, höjd ca 182x78 cm

Sprickor, lagningar

Diverse, Speglar

Rum 5

Spegel nyrokoko

Budhistorik (10 bud)
3381023
4 800
3378236
4 600
3377670
4 400
3378234
4 200
3377670
3 600

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.