Philip von Schantz färglitografi

474770

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Blå druvor", signerad och daterad v Schantz -86, 204/275, färglitografi, bladmått ca 57x78 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (17 bud)
3383505
4 200
3379888
3383502
3 800
3379888
3 600
3383501
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.