Alvar Granström färglitografier

474768

ALVAR GRANSTRÖM (1907-2000): (4) Figurscener, signerade Alvar, XXV/LX, färglitografier med reliefverkan, vardera ca 70,5x52 cm

En litografi saknar glas

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Budhistorik (5 bud)
3382283
750
3380943
700
3380943
650
3377491
600
3377491

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.