Ulf Gripenholm färglitografi

474767

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Mörk och ljus, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1986, 204/275, färglitografi, ca 57x77 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3383903
2017-07-21 18:52:56

2017-07-21 kl 19:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.