Johnny Acosta

474766

JOHNNY ACOSTA (samtida): "American girl", 3 st, signerade Acosta, färgserigrafier, signerade samt numrerade i upplaga om 250 ex, ca 65x56 cm

Rum 16

Johnny Acosta

Budhistorik (25 bud)
3380285
3380284
1 900
3380283
1 800
3380280
1 700
3380269
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.