Johnny Acosta

474766

JOHNNY ACOSTA (samtida): "American girl", 3 st, signerade Acosta, färgserigrafier, signerade samt numrerade i upplaga om 250 ex, ca 65x56 cm

Rum 16

Johnny Acosta

Budhistorik (25 bud)
3380285
3380284
1 900
3380283
1 800
3380280
1 700
3380269
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer