Lennart Rodhe färglitografi

474765

LENNART RODHE (1916-2005): "Fliviken", signerad och daterad Lennart Rodhe 1986, monogramsignerad i trycket, 204/275, färglitografi, ca 57x78 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (25 bud)
3383450
2 400
3383419
3383430
3383419
3383427
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.