Peter Dahl färglitografi

474764

PETER DAHL (född 1934): "Full soffa", signerad Peter Dahl, 204/275, färglitografi, bladmått ca 57x78 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3380851
3383002
2 800
3380851
2 400
3382999
3380851
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.