Orientaliskt satsbord

474763

SATSBORD, 4 dlr, 1900-talets början, Kina, svartlackerat med kinesiserande dekor, höjd ca 71, 55x40 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 8

Orientaliskt satsbord

Budhistorik (12 bud)
3377441
3374825
950
3374825
3377440
750
3374825
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.