Laris Strunke oljemålning

474756

LARIS STRUNKE (född 1931): "Husgrund", signerad L Strunke, daterad a tergo 1988, olja på duk, ca 86x139 cm

Laris Strunke oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3383418
4 600
3383417
4 400
3383412
4 200
3383393
3382321
3 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.