Spegel gustaviansk stil

474753

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, krön med bandrosett, ca 152x55 cm

Visst slitage, bortfall

Speglar

Rum 11

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
3382151
3 400
3382139
3 200
3382129
3382138
3382129

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.