Bokhylla teak 1950-tal

474752

BOKHYLLA / SKÅP, 1950/60-tal, fanérat i teak och ek, 4+2 lådor, skåp med skjutdörr, höjd ca 159, 121x44 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Bokhylla teak 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
3382137
900
3382136
850
3382135
3382131
750
3382128
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.