Sängstomme art deco

474751

SÄNGSTOMME, 1 par, 1920/30-tal, art deco, i björk med svärtade detaljer i geometrisk form, vardera bäddmått ca 190x85 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängstomme art deco

Budhistorik (1 bud)

3378306
2017-07-17 11:34:00

2017-07-20 kl 13:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.