Vitrinskåp furu

474747

VITRINSKÅP, 1900-tal, furu, vitrinöverdel, 5 lådor samt två skåp i underdelen, inrett med belysning, höjd ca 217, 137x48 cm

Nyckel saknas, slitage, torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitrinskåp furu

Budhistorik (2 bud)

3377969
3373978

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.