J A G Acke

474745

J A G ACKE (1859-1924): "Tärnan och tärnorna", signerad Acke samt daterad 1911, olja på pannå, ca 34x42 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 5

J A G Acke

Budhistorik (29 bud)
3382408
42 000
3382423
40 000
3382408
39 000
3382420
39 000
3382408
38 000

Slutpris SEK:
42 000
4 229 EUR, 4 805 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.