Gösta Gustavson oljemålning

474744

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): ''Jim i parken'', signerad och daterad Gösta Gustavson 1978, olja på duk, ca 26x32 cm

Gösta Gustavson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3383789
5 600
3383792
5 400
3383789
5 200
3383786
5 000
3383777
4 800

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer