Gösta Gustavson oljemålning

474744

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): ''Jim i parken'', signerad och daterad Gösta Gustavson 1978, olja på duk, ca 26x32 cm

Gösta Gustavson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3383789
5 600
3383792
5 400
3383789
5 200
3383786
5 000
3383777
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.