Bordslampa Luxo L2

474743

JAC JACOBSEN, "B02", skrivbordslampa, 1900-talets mitt, Luxo, justerbar arm, lackerad metall, längd ca 105 cm

Visst slitage, avklippt el

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 4

Bordslampa Luxo L2

Budhistorik (7 bud)
3382928
550
3382865
500
3382927
500
3382865
450
3382844

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer