Bordslampa Luxo L2

474743

JAC JACOBSEN, "B02", skrivbordslampa, 1900-talets mitt, Luxo, justerbar arm, lackerad metall, längd ca 105 cm

Visst slitage, avklippt el

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 4

Bordslampa Luxo L2

Budhistorik (7 bud)
3382928
550
3382865
500
3382927
500
3382865
450
3382844

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.