Olle Bonnier färglitografi

474742

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition med , signerad Olle Bonnier, 29/100, serigrafi, ca 58x100 cm

Tavelvagn 30

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3374841
550
3383697
550
3374841
500
3383691
450
3374841

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.