Axel Olson färglitografi

474741

AXEL OLSON (1899-1986): Figurscen, signerad Axel Olson, 24/260, färglitografi, ca 26x43 cm

Fack 44

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3383177
3382400

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.