Ljuskrona rokokostil

474740

LJUSKRONA, 1920/30-tal, rokokostil, mässingsstomme behängd med prismor, 3 hållare för stearinljus samt centralt elektrifierad, höjd ca 65, diameter 35 cm

Bruksslitage, el i behov av översyn

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3380927
3379845
3378204
3374844
3374566

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.