Per Åke Persson C-print Norr Mälarstrand

474732

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): Norr Mälarstrand-nyårsmorgon 2000, C-print, signerad och daterad Per-Åke Persson 2000, ca 63x99 cm

Fotografi

Tavelvagn 30

Budhistorik (5 bud)
3377488
3376581
3376122
3376120
3376119
550

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.