Lena Cronqvist färglitografi

474729

LENA CRONQVIST (född 1938): Strindberg badar ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist LC 28/40, (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, ca 71x51 cm

Fack 21

Lena Cronqvist färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3382246
950
3381936
900
3380531
850
3380523
3379988
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.