Haral Wiberg akvarell

474725

HARALD WIBERG (1908-1986): "Rådjur för drev", signerad och daterad Harald Wiberg 1975, akvarell på papper, ca 24x28 cm

Fack 32

Haral Wiberg akvarell

Budhistorik (10 bud)
3384177
2 600
3380159
2 400
3379579
3379578
1 400
3379119
1 300

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.