Sidobord med skiva signerad JE Malmberg

474723

SIDOBORD, 1900-talets första hälft, ek, med bemålad skiva med motiv av stadsmotiv med fyverkerier, signerad JE Malmberg, höjd ca 64, diameter 54 cm

Smärre slitage, sprickor, senare bemålning, något ostadigt

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Budhistorik

2017-07-21 kl 18:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.