Skål i jugend WMF

474720

WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, skål, hänkel i nysilver och glasinsats, märkt WMF, jugend, höjd med hänkel ca 23 cm

Glasinsats med skador och lagningar

Diverse

Visas på begäran

Skål i jugend WMF

Budhistorik

2017-07-20 kl 11:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.