Design Arne Jacobsen Sjuan

474716

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 2 st, grönlackerade, Danmark, benställning i krom, märkta "made in Denmark by Fritz Hansen", 1971", sitthöjd ca 42 cm

Slitage, repor

Möbler, Stolar

Rum 4

Design Arne Jacobsen Sjuan

Budhistorik (5 bud)
3382431
1 900
3381689
1 800
3379941
3379529
3374292
500

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.