Lampbord

474712

LAMPBORD, 1930-tal, fanérat i björk, dekor av intarsia, skärm och kupa i glas, total höjd ca 135, 52x52 cm

Slitage, senare kupa

Belysning, Golvlampor, Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Lampbord

Budhistorik (4 bud)

3382396
650
3378300
3375917
3373535

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer