Japanska träsnitt

474700

JAPANSKA TRÄSNITT, (3), 1800-tal, landskap med pagoder och flodmotiv, färgträsnitt, ca 20x29cm, oramade

2 uppfodrad, 2 uppklistrade övre marginalen, lagningar, fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Japanska träsnitt

Budhistorik (1 bud)

3391773
2017-07-27 21:39:27
500

2017-07-27 kl 21:45
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.