Japanska träsnitt

474694

JAPANSKA TRÄSNITT, (3), 1800-tal, tempelbyggnader, färgträsnitt, obanformat, ca 23x35cm vardera, oramade

1 uppfodrad, 1 med pappersdubblering, 2 uppklistrade övre marginalen, lagningar, fläckar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Japanska träsnitt

Budhistorik (2 bud)

3391697
3383373

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.