Bordspendyl samt kandelabrar

474688

BORDSPENDYL samt KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, alabaster, ljusstakar för vardera tre ljus, höjd pendyl ca 42 cm, höjd kandelabrar 42 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, lagningar, skador, personnummermärkning

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 1

Bordspendyl samt kandelabrar

Budhistorik (14 bud)
3382841
950
3381914
900
3381752
850
3381495
3381750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.