Spegel 1700-tal

474682

SPEGEL, 1700-tal, träskuren och pastellage, troligen tidigare bordsspegel, ca 50x53 cm

Omarbetad, senare glas, skador

Speglar

Rum 5

Spegel 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

3382874
550
3382886
500
3382874
3382729

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.