Skrivbord 1960/70-tal

474680

SKRIVBORD, 1960/70-tal, teak, med fyra lådor, höjd ca 76, 148x74 cm, nyckel finns

Slitage, mindre avslag och bortfall

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 4

Skrivbord 1960/70-tal

Budhistorik (3 bud)

3382300
3382152
3375746

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.