Skrivbord 1960/70-tal

474680

SKRIVBORD, 1960/70-tal, teak, med fyra lådor, höjd ca 76, 148x74 cm, nyckel finns

Slitage, mindre avslag och bortfall

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 4

Skrivbord 1960/70-tal

Budhistorik (3 bud)

3382300
3382152
3375746

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer