Stolar i Louis XVI-stil

474669

STOLAR, 1 par, omkring 1900, Louis XVI-stil, träskuren dekor, bronserade, kannelerade ben, sitthöjd ca 45 cm

Ostadiga, slitage och skador

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar i Louis XVI-stil

Budhistorik (3 bud)

3380918
3380538
3378436

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.