Margaret Sellmark oljemålning

474668

MARGARET SELLMARK (född 1938): Stortorget, Stockholm, signerad, olja på duk, ca 49x65 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 26

Margaret Sellmark oljemålning

Budhistorik (40 bud)
3380288
5 000
3380933
4 800
3380288
4 600
3380932
4 400
3380288
4 200

Slutpris SEK:
5 000
505 EUR, 599 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.