Margaret Sellmark oljemålning

474667

MARGARET SELLMARK (född 1938): Gata i Stockholm, signerad, olja på duk, ca 48x70 cm

Fack 26

Margaret Sellmark oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3381271
650
3380936
600
3379259
550
3378863
500
3378077
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.