Trumma Tibet

474665

TRUMMA / SIDOBORD, Tibet, 19/2000-tal, bemålat trä samt skinn, trummpinnar skurna i trä medföljer, höjd ca 75, diameter 65 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 3

Trumma Tibet

Budhistorik (6 bud)
3379928
3379926
3379925
600
3379291
550
3379290
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.