Chronographe Suisse herrarmbandsur i 18 k

474664

CHRONOGRAPHE SUISSE, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 30 samt 17, cal Landeron 48, fixoflexlänk i gulddoublé (ej original), diameter 37,5 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lös glasring, bucklor, skadad visare samt tavla

Klockor/Ur, Fashion

Monter 19

Budhistorik (18 bud)
3380594
3380099
2 800
3379784
2 600
3378811
2 400
3378718

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer