Gunnar Svenson oljemålning sommar

474663

GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Kåsberga", signerad Gunnar Svenson, daterad 1937 på spännramen, olja på duk, ca 65x81 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
3378772
3381570
3378772
3377092
3375760
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.