Sven Holm oljemålning

474662

SVEN HOLM (född 1934): "Ärholmen", signerad och daterad Sven Holm 1987, olja på duk, ca 81x96 cm

Rum 6

Sven Holm oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3380924
3379554
3378945

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.