Franciska Lindberg oljemålning

474661

FRANCISCA LINDBERG (född 1944): Fönsterblommor, signerad Franciska Lindberg, olja på duk, ca 45x54 cm

Rum 6

Budhistorik (10 bud)
3381337
700
3377499
650
3373779
600
3376854
600
3373779
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.