Johannes Feldhoffer oljemålning

474660

JOHANNES FELDHOFFER (1900-tal): "Potatisplockaren", signerad och daterad J.Feldhoffer 1981, olja på duk, ca 110x135 cm

Ytmärken

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
3372825
1 900
3381051
1 800
3372825
1 700
3381048
1 600
3372825
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.