Bo Notini vägglampor

474656

BO NOTINI, vägglampor, 1 par, Glössner & Co., 1940-tal, kupor i klarglas, med blästrad dekor av figurer, höjd ca 35 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor, Design

Monter 4

Bo Notini vägglampor

Budhistorik (11 bud)
3381383
3381382
750
3381379
700
3381381
650
3381379
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.