Serveringsvagn 1930-tal sommar

474646

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, delvis bonad och svärtad björk, höjd ca 67, 74x40 cm

Bruksslitage, skiva ställvist blekt

Möbler, Övriga möbler, Specialauktion

Rum 6

Budhistorik (16 bud)
3374944
3381682
1 400
3374944
1 300
3381681
3374944

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.