Serveringsvagn 1930-tal sommar

474646

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, delvis bonad och svärtad björk, höjd ca 67, 74x40 cm

Bruksslitage, skiva ställvist blekt

Möbler, Övriga möbler, Specialauktion

Rum 6

Budhistorik (16 bud)
3374944
3381682
1 400
3374944
1 300
3381681
3374944

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer