Möllers Armaturfabrik

474643

GOLVLAMPA, teak, 1960-tal, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, detaljer i mässing, för två ljuspunkter, märkt MAE, totalhöjd ca 142 cm

Smärre slitage, en skärm med skada

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Möllers Armaturfabrik

Budhistorik (21 bud)
3380241
3381487
1 900
3380241
1 800
3376620
1 700
3380236
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.