Severin Nilson oljemålning sommar

474640

SEVERIN NILSON (1846-1918): Flickor i sommarlandskap, signerad, olja på duk, ca 54x37 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Rum 16

Budhistorik (16 bud)
3381111
4 200
3380138
3380138
3 600
3378423
3 400
3378295
3 200

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer