Severin Nilson oljemålning sommar

474640

SEVERIN NILSON (1846-1918): Flickor i sommarlandskap, signerad, olja på duk, ca 54x37 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Rum 16

Budhistorik (16 bud)
3381111
4 200
3380138
3380138
3 600
3378423
3 400
3378295
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.